עדכן או הקפץ את מודעתך לחץ כאן לפרסום מודעה לוח שותפויות ומשקיעים לוח עסקים למכירה


לחץ כאן למאמרים בנושא עסקים


נושא המאמר: אביב לעסקים

מאת: יעל לוטן מנכל"ית לוטן תדמיות בע"מ שמור מאמר למועדפים

אביב לעסקים.

עונת הפריחה מעלה ניצנים וכולנו מרגישים את משב האביב אשר מביא עימו אנרגיות חדשות והזדמנויות מעניינות.

לא סתם אנו מוצאות את עצמנו עושות יותר סדר בתקופת האביב. סגירת עונת החורף ופתיחת ה"חלק השני בשנה" כך אני קוראת לו מצריכה ארגון מחדש. האמרה "ישן מפני חדש תוציאו" נכונה ביותר בתקופה הזו והיא נכונה ביותר גם לעסק שלך.

אני מתייחסת לעסק כמו לביית במיוחד בתור מנהלת שהעסק לה הוא ביית שני לכל דבר. הצטברויות קיימות מאז ומעולם באופן טבעי. במקום שישנה פעילות מכל סוג ישנה גם הצטברות הקשורה לכך כגון: ניירת ישנה, קבלות שלא תויקו או שאינן רלוונטיות, קטלוגים מיותרים ועוד. בזמן הסדר והארגון תמיד מופתעים לראות את הכמויות המיותרות אשר צרכנו.

האביב הוא זמן המאפיין התחדשות ולכן אני ממליצה לכוון את ההתחדשות לכל המישורים בחיים הן לאישי והן לעסקי. מכובעי כאשת עסקים אני ממליצה לחדש קשרים עם לקוחות עבר כשהחג העומד בפתח הוא הזדמנות מצוינת המאפשרת לשלוח ברכה ולשאול מה נשתנה...

את כל המחלקות בעסק רצוי לבחון מנקודת זמן חדשה ולראות היכן צריך לחזק והיכן לחדש פעילות אשר לא התרחשה הרבה זמן.

מומלץ לחשוב על מוצר חדש המאפיין או קשור לתקופת האביב וסביבו ליצור התרחשות אשר תעודד זרימה פנימה לדוגמא: בחברת אופנה משיקים את קולקציית אביב בקמפיינים, אירועים והטבות מיוחדות דבר המגייס הן את החברה מצד אחד והן את הלקוח מצד שני אשר נסחף באווירה אותה אנחנו משרים עליו.

האביב העומד בפתח הוא הזדמנות מצוינת לאירוע חשיפה המיועד ללקוחות הווה, עבר ועתיד אשר צריכים להתעדכן לגבי החידושים הקיימים והעתידיים וכן לחזק את הקשרים עם החברה שלך.

תמיד יש "סיבה למסיבה" אך האביב מהווה הזדמנות מצוינת מאחר והוא מורגש באותה מידה אצל הלקוחות גם הם נהנים מהרגשה של התחדשות ורעננות ולכן הרבה יותר קל לחדש את הקשרים אשר נמוגו או אשר התרופפו עם הזמן.

ערכי מחדש מאזן כספים פרטי אשר ייתן לך תמונת מצב עדכנית אשר ממנה תוכלי לפעול נכון ומחושב יותר עבור פרויקטים עתידיים אותם את מתכננת עבור העסק. כי עם כל הכבוד למנהל הכספים זו את אשר יודעת ראשונה לגבי פרויקט מאחר ואת זו אשר הוגה את הרעיון ולכן חשוב שתדעי מהן האלטרנטיבות הכספיות העומדות בפנייך לשם כך.

גיבוש צוות העובדים הוא פרויקט נוסף שצריך להילקח בחשבון. מאחר והצוות הוא ליבו של העסק ולא ניתן להתקדם בלעדיו האביב מהווה הזדמנות מקסימה לגיבוש אשר לא חייב להיות גרנדיוזי.

כל פעילות משותפת אשר תצא מגבולות המשרד תאפשר לצוות להתגבש ולחזור עם אנרגיות חיוביות לדוגמא: מפגש במסעדה, טיול משותף לצפון וכל רעיון יתקבל בברכה כאשר השמיים הם הגבול.

מנהלת יקרה, האביב הוא גם בשבילך. ברמה האישית אני מציעה לך לפנק את עצמך במשהו שאת נורא אוהבת אולי לצאת לטיול קצר ולהתנתק כדי לשוב עם כוחות מחודשים או לעשות שינוי קטן במראה החיצוני אשר ימחיש את הרגשת החידוש ירענן וירגיש קצת אחרת לקראת התקופה החדשה.

קחי על עצמך להתחיל תקופה חדשה ומחויכת המתאפיינת בעיקר בחידוש, רענון, פריחה ושגשוג כי האביב כבר כאן אז למה לא לנצל אותו?

www.lotan.org.il

כל הזכויות שמורות לשוק עסקים 2013     הבהרות משפטיות     מדיניות ביטולים     יצירת קשר     מפת אתר     מאמרים     קישורים     גרפולוגיה משפטית     אתונה     לונדון
    איי יוון